Monitorovacia správa občianskej spoločnosti Roma Civil Monitor už aj v rómskom jazyku!

Monitorovacia správa občianskej spoločnosti o kvalite národného Strategického rámca rovnosti, inklúzie a participácie Rómov

na Slovensku je prístupná aj v rómskom jazyku na stránke: https://romacivilmonitoring.eu/wp-content/uploads/2022/11/RCM2-2022-C1-Slovakia_final_ROM.pdf.

Správa bola vypracovaná v rámci iniciatívy “Prípravná akcia – občianske monitorovanie Rómov – Posilnenie kapacít a zapojenia rómskej a prorómskej občianskej spoločnosti do monitorovania a revízie politík”, ktorú realizuje konzorcium pod vedením Inštitútu pre demokraciu Stredoeurópskej univerzity (DI/CEU), vrátane Európskej siete rómskych občianskych organizácií (ERGO Network), Fundación Secretariado Gitano (FSG) a Európskeho centra pre práva Rómov (ERRC). Iniciatívu financovalo Generálne riaditeľstvo Európskej komisie pre spravodlivosť a spotrebiteľov (DG Just) na základe zmluvy o poskytovaní služieb č. JUST/2020/RPAA/PR/EQUA/0095.

Správa predstavuje zistenia autorov a nemusí nevyhnutne odrážať názory konzorcia alebo Európskej komisie, ktorí nenesú zodpovednosť za akékoľvek informácie obsiahnuté v správe.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s